Poznaj nas bliżej

MACHINA to serwis z tradycjami. Doświadczenie zdobywaliśmy od najmłodszych lat,
uważnie obserwując zmiany na rynku oraz oczekiwania klientów.

01. Doświadczenie

Nasz serwis samochodowy istnieje od 1999 roku. Powstał z wielkiej pasji do motoryzacji. Nasze kwalifikacje potwierdza zaufanie jakim obdarzyło nas kilkuset klientów, nie tylko z województwa śląskiego.

03. Kwalifikcje

Naszą pasję rozwijamy regularnymi szkoleniami. Zespół machaników naszego serwisu koordynują ludzie wykształceni kierunkowo, odpowiedzialnie podchodzący do Twojego zlecenia.

02. Precyzja

Z należytą dokładnością precyzyjnie zdiagnozujemy usterkę oraz zaproponujemy rozwiązanie skuteczne i dopasowane do Twojego portfela. W MACHINA serwis żaden problem nie pozostaje bez rozwiązania.

04. Jakość

Gwarantujemy wysoką jakość świdczonych usług. Na każdą naprawę dajemy gwarancję oraz mozliwość dodatkowych konsultacji. Nie pozostaniemy obojętni wobec Twoich oczekiwań. Zadowolony klient to według nas najbardziej wartościowe źródło rekomendacji naszego serwisu.

Istniejemy na rynku usług motoryzacyjnych od 16 lat

Serwis samochodowy MACHINA zlokalizowany jest w Kłobucku przy ulicy Korczaka 27. W naszym serwisie kompleksowo obsługujemy samochody osobowe i dostawcze marek niemieckich, francuskich, japońskich jak i koreańskich.

Serwisujemy, diagnozujemy oraz naprawiamy samochody w oparciu o nowoczesny sprzęt elektroniczny i mechaniczny oraz o bogatą wiedzę i doświadczenie całego zespołu.
Współpracujemy z czołowymi dostawcami części zamiennych w celu szybkiego dostarczania dobrych jakościowo i atrakcyjnych cenowo podzespołów.

onas1

Potrzebujesz profesjonalnej porady?