Mechanika

Nasz serwis samochodowy istnieje od 1999 roku. Powstał z wielkiej pasji do motoryzacji. Nasze kwalifikacje potwierdza zaufanie jakim obdarzyło nas kilkuset klientów, nie tylko z województwa śląskiego. Skutecznie diagnozujemy i naprawiamy samochody zarówno osobowe jak i dostawcze wszystkich marek. Nasza oferta obejmuje: Przeglądy okresowe i eksploatacyjne, układy rozrządu, układ wydechowy, sprzęgła, układ chłodzenia, zawieszenie, układ hamulcowy

Elektromechanika

We współczesnych samochodach niemal wszystkie podzespoły sterowane są poprzez moduły elektroniczne, które dbają nie tylko o komfort prowadzenia pojazdu ale przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo kierującego i pasażerów. Podstawowym celem wykorzystywania skomplikowanych urządzeń i układów elektronicznych jest coraz lepsze, bardziej precyzyjne i proekologiczne sterowanie całym pojazdem i wszystkimi jego układami. Częstym powodem awarii samochodów nie są usterki mechaniczne, a elektroniczne lub mechatroniczne.

Diagnostyka

Współczesne samochody posiadają coraz więcej urządzeń elektronicznych. Za sterowanie pracą silnika, urządzeń wewnętrznych, systemów bezpieczeństwa, a także trakcji samochodów, odpowiadają coraz częściej komputery. W tym świetle diagnostyka pojazdowa nabiera zupełnie innego znaczenia. W obecnych czasach nie wystarczy wprawne oko mechanika i zestaw różnego rodzaju kluczy. MACHINA Serwis dysponuje wyposażeniem renomowanych producentów. Za ich pomocą mechanicy wykryją ewentualne błędy oraz usterki.